توجه داشته باشید که واحد ابعاد به متر وارد شود.

کیلوگرم

محاسبه وزن و قیمت با وارد کردن طول و عرض و ضخامت

در این بخش شما کاربران گرامی می‌توانید با وارد کردن طول و عرض و ضخامت، به سرعت عدد دقیق وزن و مبلغ قیمت روز را محاسبه کنید.

ریال

محاسبه قیمت ورق برش خورده

یکی از سوالات و ابهامات اغلب مشتریان پیش از انتخاب محصول مورد نظر و خرید، این است که قیمت و هزینه محصول خریداری‌شده چقدر خواهد شد؟ بسیاری از افراد قیمت تمام‌شده را نیز علاوه بر محسبات مهندسی، در انتخاب خود دخیل می‌دانند. درهرصورت، هزینه نهایی نیز در هر پروژه تجاری اهمیت دارد و سازندگان و صنعتگران نیاز دارند تا در مسیر تخمین‌ها و محاسبات اولیه خود، برآورد قیمتی از مواد و مصالح اولیه و هزینه‌های دیگر هم داشته باشند.

در این صفحه قابلیتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به‌سادگی بتوانید ابتدا وزن ورق برش خورده را برای تعداد مشخصی ورق و اندازه‌های آنها محاسبه کرده و سپس قیمت تقریبی کالای موردنظر را براساس برند تولیدکننده به دست آورید. البته این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که صرفاً قیمتی که در این صفحه محاسبه می‌شود، مبلغی نیست که خریدار باید بپردازد. هزینه برشکاری و سایر خدمات فنی دیگر نیز در جمع صورت‌حساب مشتری دخیل است. برای اطلاع از هزینه خدمات و سایر مسائل، می‌توانید با کارشناسان فرداد فولاد تماس بگیرید.

کلیه حقوق سایت متعلق به فرداد فولاد خراسان می‌باشد.
کلیه حقوق سایت متعلق به فرداد فولاد خراسان می‌باشد.